Щоб свято було святом

Часто педагоги, навіть ті, що не перший рік працюють у дитячому садку, мають свою «ахіллесову п’яту» у питаннях підготовки свят, а тому потребують підказок, порад

На допомогу у свіжому числі журналу «Музичний керівник» № 1/2017 презентовано низку тематичних публікацій. До вашої уваги такі суголосні запитам теми:

  • Готуємо свято в дитячому садку: від А до Я
  • Організація засідання методичного об’єднання музичних керівників у формі роботи святкової агенції
  • Алгоритм розроблення сценарію
  • Підготовка до свята: долаємо стереотипи
  • Обов’язки організаторів свята.

У журналі пропонуємо також ознайомитися з досвідом винахідниці особливого театрального жанру — інтерактивного крафт-театру. Він передбачає живу, спонтанну гру акторів і глядачів. За основу декорацій та реквізиту — крафт-папір, який легко вмить перетворити і на кудлату хмару, і на чудернацького капелюха, і на панораму казкового міста. Такий театр не перевантажує дітей заучуванням текстів, рухів таночків і музичних номерів. Адже творити сценографію можна тут і зараз, імпровізуючи й не боячись «ускочити в халепу», помилитися.

Нещодавно промайнули новорічно-різдвяні свята, а завбачливі педагоги вже замислилися над тим, якими ж будуть весняні ранки. Чому б не скористатися новими ідеями просто зараз? Ми подбали, щоб ви мали вибір: до весняного свята подано два сценарії — з образами маленьких Равликів та мультиплікаційних персонажів Фіксиків.

Окрім того, розпочали цикл публікацій, присвячених ознайомленню дітей з українськими композиторами. У креативний спосіб пропонуємо наблизити до дитячого розуміння постать основоположника української музики — Миколи Лисенка.

І хоч наші читачі завжди спраглі до творчих тем публікацій, ніхто не заперечуватиме, що цікавими є також і питання оплати праці. Тому в цьому числі подаємо роз’яснення щодо збільшення розміру заробітної плати з 1 січня 2017 року — приємного подарунку освітянам від Уряду «під ялинку». На яке підвищення очікувати музичним керівникам, — читайте в журналі.

У попередньому номері — Після трьох уже пізно!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді