Щодо підвищення оплати праці у дошкільних навчальних закладах

Асоціація працівників дошкільної освіти звернулася до голів обласних державних адміністрацій посприяти підвищенню посадових окладів (ставок) працівників дошкільних навчальних закладів

У листі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» від 19.01.2017 № 3 ідеться про те, що з початку року на 2 тарифні розряди зросли оклади (ставки) педагогів загальноосвітніх навчальних закладів. Натомість підвищення окладів і ставок педагогічних працівників дошкільних закладів очікуване лише з початком 2017/2018 навчального року.

Звертаючись до адресатів, Асоціація вважає мудрим і справедливим рішення тих органів місцевого самоврядування, які вже ухвалили рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема й дошкільної.

Адже на таке право вказано у пункті 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206608

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405987

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді