Методична скарбничка кожного педагога містить чимало інструментів для щоденної організації життєдіяльності дошкільників. І все ж навіть найдосвідченіші високо оцінили журнал «Методична скарбничка вихователя», адже це не просто інструмент, а матриця можливостей для творчої роботи педагогів. Докладніше з оновленням журналу ознайомлює його шеф-редактор.
Наші автори в цьому числі журналу звертають увагу на порушення мовлення дошкільників. Зокрема, радять вихователям вчасно порадити батькам звернутися до спеціаліста. Про те, як батькам підготуватися до консультації вчителя-логопеда, читайте у статті.
До вашої уваги добірка матеріалів щодо зміцнення здоров’я дошкільників. Педагоги діляться досвідом роботи щодо:
- збереження гостроти зору дошкільників
- проведення дихальної гімнастики.
Радимо ознайомитися також із методикою проведення педагогічної діагностики рухової підготовленості дошкільників, яка дає змогу педагогам ефективно організувати фізичне виховання дітей.
Загартуванню організму дошкільників сприяють і прогулянки на свіжому повітрі, які не варто скасовувати взимку. Чим наповнити зимову прогулянку, аби вона була змістовною? Як запобігти переохолодженню дошкільників? Про це читайте на сторінках грудневого числа журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».
Також у грудневому числі:
- закінчення статті щодо діагностики мовленнєвого розвитку дітей
- орієнтовна циклограма діяльності вихователя-методиста на січень
- ідеї щодо відзначення Стрітення
- сценарій свята «Весна-полонянка» для дітей середнього та старшого дошкільного віку, яке можна організувати до свята Стрітення
- перелік публікацій, зразків та форм документів, наведених у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» у 2016 році.
У попередньому числі — Формування мовленнєвої компетенції