Зміцнення здоров’я дітей

Про способи збереження і зміцнення здоров’я дошкільників, діагностику рухової підготовленості дітей, особливості зимових прогулянок та багато іншого — у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 12/2016

Методична скарбничка кожного педагога містить чимало інструментів для щоденної організації життєдіяльності дошкільників. І все ж навіть найдосвідченіші високо оцінили журнал «Методична скарбничка вихователя», адже це не просто інструмент, а матриця можливостей для творчої роботи педагогів. Докладніше з оновленням журналу ознайомлює його шеф-редактор.

Наші автори в цьому числі журналу звертають увагу на порушення мовлення дошкільників. Зокрема, радять вихователям вчасно порадити батькам звернутися до спеціаліста. Про те, як батькам підготуватися до консультації вчителя-логопеда, читайте у статті.

До вашої уваги добірка матеріалів щодо зміцнення здоров’я дошкільників. Педагоги діляться досвідом роботи щодо:

  • збереження гостроти зору дошкільників
  • проведення дихальної гімнастики.

Радимо ознайомитися також із методикою проведення педагогічної діагностики рухової підготовленості дошкільників, яка дає змогу педагогам ефективно організувати фізичне виховання дітей.

Загартуванню організму дошкільників сприяють і прогулянки на свіжому повітрі, які не варто скасовувати взимку. Чим наповнити зимову прогулянку, аби вона була змістовною? Як запобігти переохолодженню дошкільників? Про це читайте на сторінках грудневого числа журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Також у грудневому числі:

  • закінчення статті щодо діагностики мовленнєвого розвитку дітей
  • орієнтовна циклограма діяльності вихователя-методиста на січень
  • ідеї щодо відзначення Стрітення
  • сценарій свята «Весна-полонянка» для дітей середнього та старшого дошкільного віку, яке можна організувати до свята Стрітення
  • перелік публікацій, зразків та форм документів, наведених у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» у 2016 році.

У попередньому числі — Формування мовленнєвої компетенції

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
89670

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді