Столичні педагоги обговорювали питання методики викладання теми Голодомору

Учора, 17 листопада, у Київському міському будинку вчителя відбувся науково-методичний семінар для вчителів історії та українознавства «Суспільно-політичні та методичні аспекти вивчення проблематики Голодомору 1932-1933 років»

Учителі та методисти Києва заслухали інформацію про останні результати наукових досліджень теми Голодомору, а також порушили прикладні питання щодо методики викладання такої дражливої для дітей теми на уроках історії.

Представники Українського інституту національної пам'яті представили свій проект «Незламні», присвячений вшануванню жертв Голодомору.

Окрім того, на веб-сторінці УІНП представлені посилання на ресурси до теми Голодомору, як-от:

Жалобні заходи в Україні відбудуться 26 листопада на центральних площах чи біля пам’ятних знаків Голодомору.

О 16:00 год. оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, а надвечір — акція «Запали свічку».

У понеділок, 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи на вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45467

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90971

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді