Нагороди знайшли своїх володарів!

Переможці конкурсу «Арт-багаж: педагогічні знахідки» від журналу «Музичний керівник» Ірина Трофімченко та Алла Туркот отримали дипломи і подарунковий сертифікат

Нагородження переможців відбулося під час Всеукраїнського форуму на тему «Охорона праці у навчальному закладі» у Хмельницькому 1 листопада.

Конкурсна робота переможців не перша, якою вони поділилися з редакцією журналу. Протягом кількох років у журналі «Музичний керівник» опубліковано чи не десяток статей на тему музикотерапії авторства Ірини Трофімченко та колективу творчої лабораторії педагогів Хмельницького.

Прикметно, що журі конкурсу відзначило креативність конкурсантів першим місцем, — і ця подія співпала з затвердженням Міністерством освіти і науки України їхньої програми «Музично-оздоровчi мандрiвки з дiтьми 5-го року життя: програма, методичнi рекомендацii» (наук. кер. I. Малашевська, кер. проекту I. Трофiмченко, авт. колектив — педагоги м. Хмельницький).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402417

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді