Державна інспекція навчальних закладів України планує розпочати у ІV кварталі цього року вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей.
Про це повідомив голова ДІНЗ Руслан Гурак.
Під час вивчення ДІНЗ передбачає виконувати такі завдання:
- збирати, оброблювати й поширювати інформацію про загальні явища, позитивний досвід та проблеми в реалізації завдань щодо національно-патріотичного виховання учнів
- сприяти всебічному розвитку і функціонуванню української мови як державної
- розробляти відповідні пропозиції для навчальних закладів та органів управління освітою.
Наразі при ДІНЗ створено робочу групу з розроблення Програми вивчення щодо національно-патріотичного виховання дітей. До складу роботи групи увійшли педагоги, науковці, психологи, працівники органів управління освітою та представники громадськості.
Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки затверджено Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015.
Інститут модернізації змісту освіти визначив окремі завдання і напрями національно-патріотичного виховання на 2016/2017 навчальний рік.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?