Вивчатимуть стан національно-патріотичного виховання дітей

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Державна інспекція навчальних закладів України планує розпочати у ІV кварталі цього року вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей.

Про це повідомив голова ДІНЗ Руслан Гурак.

Під час вивчення ДІНЗ передбачає виконувати такі завдання:

  • збирати, оброблювати й поширювати інформацію про загальні явища, позитивний досвід та проблеми в реалізації завдань щодо національно-патріотичного виховання учнів
  • сприяти всебічному розвитку і функціонуванню української мови як державної
  • розробляти відповідні пропозиції для навчальних закладів та органів управління освітою.

Наразі при ДІНЗ створено робочу групу з розроблення Програми вивчення щодо національно-патріотичного виховання дітей. До складу роботи групи увійшли педагоги, науковці, психологи, працівники органів управління освітою та представники громадськості.

Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки затверджено Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015.

Інститут модернізації змісту освіти визначив окремі завдання і напрями національно-патріотичного виховання на 2016/2017 навчальний рік.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103777

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329599

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260637

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді