Правове виховання учнів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Нині рівень правової культури населення України невпинно зростає. І загальноосвітнім навчальним закладам необхідно подбати, аби правове виховання учнів здійснювалося на належному рівні. Докладніше про це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 11/2015

Розвиток правосвідомості учнів, прищеплення їм поваги до закону, держави й демократичних цінностей відбуватиметься за умови, якщо адміністрація розробить і щорічно реалізовуватиме систему правових заходів.

Тож пропонуємо заступнику директора ознайомитися з публікаціями, що висвітлюють досвід проведення місячника правових знань та Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах. У межах місячника здійснюють профілактику негативних явищ в учнівському середовищі. Про те, як залучити батьків учнів до цієї важливої роботи, обернути їх в однодумців та здійснити спільний проект, читайте у публікаціях журналу «Заступник директора школи».

А як здійснювати соціально-психологічний супровід учнів групи ризику? Як правильно скласти психолого-педагогічну характеристику учня? Визначити рівень ризику появи неврозів в учнів? Про це ви дізнаєтеся із публікацій практичного психолога та соціального педагога.

Ознайомитися із дієвою рейтинговою системою оцінювання досягнень учнів, що значно стимулює їх до пізнавальної діяльності, активності в позакласній роботі, а головне — створює здорове конкурентне середовище в учнівському колективі, ви також зможете в листопадовому числі журналу.

Також до вашої уваги — публікація про визначення рівня розвитку здібностей учнів, у якій подано діагностичний інструментарій.

Традиційно перший семестр у навчальних закладах завершується новорічними заходами. Долучити учнів до глибинних традицій віншування Різдва в Україні дасть змогу постановка вертепного дійства, до якого учні разом із батьками та класними керівниками виготовлять пальчикові ляльки. Сценарій вертепу та майстер-клас з виготовлення пальчикових ляльок подано у журналі.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 11/2015. Ознайомлюйтеся з перспективним досвідом освітян України і хай вам вистачає сил і натхнення плекати покоління, яке зможе побудувати міцну державу!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103772

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329582

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260626

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді