Правове виховання учнів

Нині рівень правової культури населення України невпинно зростає. І загальноосвітнім навчальним закладам необхідно подбати, аби правове виховання учнів здійснювалося на належному рівні. Докладніше про це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 11/2015

Розвиток правосвідомості учнів, прищеплення їм поваги до закону, держави й демократичних цінностей відбуватиметься за умови, якщо адміністрація розробить і щорічно реалізовуватиме систему правових заходів.

Тож пропонуємо заступнику директора ознайомитися з публікаціями, що висвітлюють досвід проведення місячника правових знань та Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах. У межах місячника здійснюють профілактику негативних явищ в учнівському середовищі. Про те, як залучити батьків учнів до цієї важливої роботи, обернути їх в однодумців та здійснити спільний проект, читайте у публікаціях журналу «Заступник директора школи».

А як здійснювати соціально-психологічний супровід учнів групи ризику? Як правильно скласти психолого-педагогічну характеристику учня? Визначити рівень ризику появи неврозів в учнів? Про це ви дізнаєтеся із публікацій практичного психолога та соціального педагога.

Ознайомитися із дієвою рейтинговою системою оцінювання досягнень учнів, що значно стимулює їх до пізнавальної діяльності, активності в позакласній роботі, а головне — створює здорове конкурентне середовище в учнівському колективі, ви також зможете в листопадовому числі журналу.

Також до вашої уваги — публікація про визначення рівня розвитку здібностей учнів, у якій подано діагностичний інструментарій.

Традиційно перший семестр у навчальних закладах завершується новорічними заходами. Долучити учнів до глибинних традицій віншування Різдва в Україні дасть змогу постановка вертепного дійства, до якого учні разом із батьками та класними керівниками виготовлять пальчикові ляльки. Сценарій вертепу та майстер-клас з виготовлення пальчикових ляльок подано у журналі.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 11/2015. Ознайомлюйтеся з перспективним досвідом освітян України і хай вам вистачає сил і натхнення плекати покоління, яке зможе побудувати міцну державу!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді