Контроль за діяльністю ДНЗ

Зустрічайте тематичний номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом». Цього місяця на його сторінках різнобічно висвітлено питання контролю діяльності ДНЗ та подано корисні рекомендації, що стануть у пригоді керівнику дошкільного навчального закладу.

Нині в освітянських колах — і на державному, і на місцевому рівнях — останнім часом активно обговорюють питання зміни підходів до проведення перевірок. Такий інтерес педагогічної громадськості зрозумілий: кожен прагне, щоб контроль був не приводом для покарання, а інструментом отримання об’єктивної, достовірної інформації про діяльність навчального закладу. Тому нині переглядають окремі нормативні документи, що стосуються державної атестації навчальних закладів, здійснення планових перевірок тощо. І саме червневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом» цілковито присвячено темі «Контроль за діяльністю ДНЗ».

Питання здійснення внутрішнього контролю кожен керівник дошкільного навчального закладу розв’язує по-своєму. Ми поставили собі завданням дещо допомогти у цьому. Наприклад, щодо медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у дошкільному навчальному закладі. Водночас зорієнтуватися щодо питань внутрішнього контролю можуть допомогти нормативні акти, які затверджують галузеві міністерства та створені ними органи державного контролю. Тому до цього номера ми подали, зокрема, уніфіковану форму акта перевірки дотримання вимог санітарного законодавства в дошкільному навчальному закладі.

Також пропонуємо вам ознайомитися з періодичністю проведення різних видів контролю, порядком державної атестації дошкільного навчального закладу, зокрема організацією діяльності експертної комісії з проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу.

Трапляється, за результатами ревізій органи державного фінансового контролю складають протоколи про адміністративні правопорушення з фінансових питань та провадять справи стосовно керівника дошкільного навчального закладу. Якщо керівник дошкільного навчального закладу упевнений у своїй непричетності до правопорушення та має докази цьому, то він правомочний оскаржувати рішення органів державного фінансового контролю. Як це зробити? Про це читайте на сторінках тематичного номера журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1056

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді