Розроблено Методичні матеріали з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у ЗНЗ

МОН рекомендує до використання Методичні матеріали з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах, розроблені начальником відділу безпеки життєдіяльності Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталією Дубровою.

Відповідний лист «Про використання Методичних матеріалів щодо організації навчання і перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності» від 16.06.2014 №1/9-319 надіслано у Департаменти (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, а також Інститути післядипломної педагогічної освіти.

«Методичні матеріали розроблені на допомогу загальноосвітнім навчальним закладам усіх типів та форм власності у проведенні навчання і перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу та з метою приведення нормативно-правових актів з охорони праці, що діють у галузі освіти, у відповідність до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.02.2005 за № 231/10511 (зі змінами)», — йдеться у листі МОН.

Нагадаємо, що розробник Методичних матеріалів Наталія Дуброва висвітлюватиме питання навчання й перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праціу навчальному закладі 24 червня під час вебінару. Крім того, вона відповість на всі запитання учасників веб-конференції.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді