Що таке Карта умов праці

10892

Запитання

Що таке Карта умов праці?

Відповідь

Електронний документообіг: ПЕРЕВАГИ

Карта умов праці — документ, що узагальнює результати атестації робочих місць за умовами праці. Її складають на кожне враховане робоче місце. Карту умов праці оформляють за встановленою формою. У ній:

  • вказують сумарну кількість шкідливих або небезпечних факторів із кожного рівня відхилення від нормативу
  • надають гігієнічну оцінку умов праці, що визначає, до якого класу та якого рівня відносять умови та характер праці на робочому місці
  • оцінюють стан технічного й організаційного рівня робочого місця
  • визначають пільги та компенсації працівникам за роботу із шкідливими умовами праці
  • розробляють заходи щодо поліпшення умов праці.
Що таке Карта умов праці
НІНА ОМЕЛЬЯНЕНКОшеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта
Коли оформлювали документи про підвищення кваліфікації запитань виникало чимало? Ще й працівники приносять сертифікати про участь у вебінарах, семінарах, просять їх врахувати як підвищення кваліфікації? Як правильно оформити документи у 2021 році, щоб зробити все якісно. Пропоную маршрут із питань підвищення кваліфікації прокласти помісячно.

Важливий документ для оформлення Карти умов праці — фотографія робочого дня. На підставі цієї фотографії визначають тривалість дії шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46386

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5017