Що таке Карта умов праці

10714

Запитання

Що таке Карта умов праці?

Відповідь

Електронний документообіг: ПЕРЕВАГИ

Карта умов праці — документ, що узагальнює результати атестації робочих місць за умовами праці. Її складають на кожне враховане робоче місце. Карту умов праці оформляють за встановленою формою. У ній:

  • вказують сумарну кількість шкідливих або небезпечних факторів із кожного рівня відхилення від нормативу
  • надають гігієнічну оцінку умов праці, що визначає, до якого класу та якого рівня відносять умови та характер праці на робочому місці
  • оцінюють стан технічного й організаційного рівня робочого місця
  • визначають пільги та компенсації працівникам за роботу із шкідливими умовами праці
  • розробляють заходи щодо поліпшення умов праці.
Що таке Карта умов праці
НІНА ОМЕЛЬЯНЕНКОшеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта
Коли оформлювали документи про підвищення кваліфікації запитань виникало чимало? Ще й працівники приносять сертифікати про участь у вебінарах, семінарах, просять їх врахувати як підвищення кваліфікації? Як правильно оформити документи у 2021 році, щоб зробити все якісно. Пропоную маршрут із питань підвищення кваліфікації прокласти помісячно.

Важливий документ для оформлення Карти умов праці — фотографія робочого дня. На підставі цієї фотографії визначають тривалість дії шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14329

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24620

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
457