Чи треба проводити перевірні роботи з української мови у класах НУШ

33582

Запитання

Чи треба проводити перевірні роботи з української мови у класах НУШ (аудіювання, списування, диктант)?

Відповідь

Сім небезпечних челенджів: ВРАХУЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ

Формувальне оцінювання в 1 та 2 класах НУШ передбачає, що метою педагога є ведення спостереження за прогресом учнів. Також вчитель має давати зрозуміти учням їхні слабкі та сильні сторони і пояснювати, як поліпшити їх.

Таким чином, не можна точно сказати, якою повинна бути кількість перевірних робіт. Педагог самостійно вирішує, що саме варто перевірити саме зараз. Він власноруч створює завдання, зважаючи на перелік очікуваних результатів з Модельної програми.

Також можна користуватися тестами від авторських колективів. Тести від Робочої групи — частина формувального оцінювання і не передбачені для підсумкового.

Зважаючи на те, що визначати точну кількість робіт непотрібно, то непотрібно й відводити окрему колонку в журналі. Тож проведення перевірних робіт — питання відповідальності педагога за результати навчання.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
223801

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16657

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50238

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
189414

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13336