Чи мають вчителі знати причину відсутності дитини

11292

Запитання

Чи повинні батьки повідомляти вчителям причину відсутності дитини в школі?

Відповідь

Батьки повинні вказувати причину відсутності дитини в школі. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

Зразок записки про відсутність дитини в школі

Якщо дитина відсутня з сімейних обставин, то батьки мають надати пояснювальну записку із вказанням причини відсутності. Якщо причиною відсутності є хвороба, то має бути надано довідку про те, що дитина здорова і може відвідувати школу.

Якщо дитини немає в школі впродовж 10 днів без вказання причини, то заклад зобов’язаний повідомити про це поліції або службу зі справ дітей.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Тому класний керівник ще в перший день відсутності повинен знати, що дитина захворіла чи не відвідує школу з поважних причин.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
224113

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16678

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50291

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
189825

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13350