Чи можна встановлювати доплату за науковий ступінь кандидата педагогічних наук завучу в ЗЗСО?

713

Запитання

Чи можна встановлювати доплату завучу, який викладає, за науковий ступінь кандидата педагогічних наук в ЗЗСО?

Відповідь

Керівник навчального закладу має право встановити доплату працівникам за науковий ступінь кандидата наук у граничному розмірі 15% від посадового окладу. Доплати нараховуються тим працівникам, діяльність за профілем яких збігається з їхнім науковим ступенем.

⇒ Директору школи — відпустка, його заступникові — доплата

⇒ Доплата за класне керівництво

⇒ Яка зарплата у завуча, який вчителює

Відповідність наукового ступеня профілю діяльності працівника визначає керівник закладу.

Доплати передбачені абзацом «г» підпункту 3 пункту 3 постанови Кабміну № 1298 від 30.08.2002 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Така ж норма передбачена абзацом «г» підпункту 3 пункту 4 наказу МОН № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14276

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24529

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
429

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
39386