Як підготувати дитину до денного сну

3183

Запитання

Що можуть зробити батьки, аби підготувати майбутнього дошкільника до денного сну в закладі дошкільної освіти?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

З двох-трьох років діти починають відвідувати дитячий садок, де існує один розпорядок дня для всіх. Якщо ви намагалися прислухлися до своєї дитини і враховувати її потреби від самого народження, то до цього віку дитина з вашою допомогою може перейти до розпорядку, схожого на той, що запроваджений у дитячому садку.

  • Вкладайте дитину спати вдень у той самий час щодня.
  • Навчіть самостійно роздягатися і складати свої речі.
  • Щодня повторюйте той самий ритуал засинання: спокійна гра—прибирання іграшок—обід—гігієнічні процедури—вкладання в ліжко—слухання казки чи колискової (рис.).
  • Пам’ятайте, що сон — це відпочинок і чудова нагода подивитися кольорові добрі сни. А допоможуть у цьому сформовані в дитини ефективні звички засинання.

Як забезпечити здоровий і повноцінний сон — у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

План взаємодії між дитсадком, школою та батьками

Сучасні батьки, які відповідально ставляться до своїх обов’язків, є активними учасниками освітнього процесу. Вони обізнані, ерудовані та добре поінформовані про те, що відбувається в системі освіти. Тому вони уважно підходять до питання переходу дитини із дитсадка до школи
25791

Труднощі дитини старшого дошкільного віку: консультація для батьків

Батьки старших дошкільників скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми дітьми. Іноді проблеми в спілкуванні виникають через брак знань. Розкажіть татам і мамам ваших вихованців про розвиток та потреби дитини в цей період
16483