Що таке територія обслуговування закладу загальної середньої освіти

7044

Запитання

Де і як визначене поняття «територія обслуговування школи»?

Відповідь

Територія обслуговування — це адміністративно-територіальна одиниця (або її частина чи окремі будинки), визначена і закріплена місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання дитини..

Так визначено в Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Закріплюють територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти:

  • районні, районні у містах держадміністрації
  • міські, селищні, сільські ради, зокрема й об’єднаних територіальних громад, їх виконавчі органи.

Про це йдеться у пп. 3 п. 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затв. постановою КМУ від 13.09.2017 № 684.

Закріплювати територію обслуговування необхідно задля належного обліку дітей шкільного віку, який здійснюють у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (району, міста, району у місті, селища, села).

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4956

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10419