Який робочий час керівника одногрупового дошкільного закладу

4046

Запитання

У дошкільному закладі функціонує одна група. Режим роботи закладу — 7,5 годин при п’ятиденному робочому тижні. Яка тривалість робочого часу має бути у директора та скільки годин на день він має відпрацювати у групі з дітьми?

Відповідь

Посаду директора передбачають в усіх закладах дошкільної освіти незалежно від кількості груп та тривалості перебування у них дітей.

Нормальна тривалість роботи директора ЗДО — 40 год./тиждень, або 8 год. щодня при 5-денному робочому тижні.

Якщо засновник закладу прийняв рішення про таку нетипову тривалість щоденної роботи, як 7,5 год., що становить 37,5 год./тиждень, то директор закладу має відпрацювати протягом тижня 40 год., за які йому виплачують посадовий оклад.

При цьому до посадового окладу керівника дошкільного закладу з одною-двома групами (крім закладів (груп) з цілодобовим перебуванням дітей) включено оплату за ведення виховної роботи з дітьми у групі протягом 3 год./день.

На це вказано у:

Тому директор одногрупового дошкільного закладу має:

  • відпрацьовувати у групі з дітьми по 3 год. щодня
  • виконувати протягом 5 год. (за 5-денного робочого тижня) іншу роботу, передбачену посадовими обов’язками.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
44160

Як розподілити обов’язки між працівниками ЗДО й оформити наказ

Розуміти зону відповідальності вихователя-методиста, знати, до кого звернутися з приводу графіку роботи гуртків, а до кого – через несправність електроприладів – усе це необхідно для структурованої організації роботи ЗДО
24435

Сторож дитсадка у відпустці: як його замінити

У закладі дошкільної освіти працюють двоє сторожів. Під час відпустки вони категорично відмовляються працювати один за одного, тобто чергувати протягом 24 днів день у день. Хто має у такій ситуації працювати за сторожа і як здійснюється оплата?
16558

Діапазон тарифних розрядів асистента вихователя

Схему тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів усіх типів і найменувань доповнено новою позицією: «Асистент вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі»
19933

Як відбувається затвердження штатного розпису ДНЗ

Затвердження штатного розпису є обов’язковим, а його відсутність слід вважати порушенням вимог законодавства про працю, за яке роботодавець нестиме адміністративну відповідальність. Хто і як затверджує штатний розпис дошкільного закладу?
9346