Чому дитина почала плакати через тиждень відвідування дитсадка

625

Запитання

Протягом перших кількох днів дитина спокійно залишалася в дитячому садку, а пізніше почала плакати. Чому так відбувається і що можна порадити батькам?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Спочатку дитина спостерігає за тим, що відбувається навколо, потім з’ясоває кілька моментів, які не збігаються з її попереднім досвідом.

По-перше, вона зрозуміла, що дітей у дитсадку багато, а дорослий лише один (вдома ж усі дорослі були уважні саме до неї).

По-друге, дитина зауважила, що не всі її забаганки і прохання одразу виконують, як могло бути в родині, а до деяких із них ставиться негативно.

По-третє, капризування і сльози у дитсадку не спрацьовують, як «допомагали» вдома. Помітивши, що багато чого не збігається з її очікуваннями, дитина заявляє, що дитячий садок їй не подобається.

Малюк у цьому не винен, адже він звик до такого ставлення, як удома.

Порадьте батькам не перетворювати режимні моменти вдома — годування, одягання, вкладання спати —на театральну виставу. Розповідаючи про дитячий садок, важливо не описувати його як ідеальне місце. Потрібно сформувати в майбутнього дошкільника реалістичні уявлення про заклад дошкільної освіти і перебування серед інших дітей.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
85773