Як оформити кабінет психолога у дитсадку

1998

Запитання

Як облаштувати кабінет практичного психолога у дитячому садку?

Відповідь

Облаштовуючи кабінет практичного психолога, пам’ятайте, що в ньому не повинно бути випадкових предметів (наприклад, накопичення іграшок на видноті). Організуйте також окремі зони для роботи з дітьми, дорослими та індивідуальної роботи психолога.

Візьміть до уваги такі рекомендації:

  • пофарбуйте стелю кабінету блакитним кольором, а стіни — світло-жовтим, світло-зеленим (у південних регіонах — світло-блакитним)
  • оббийте стіни драпувальною тканиною —звукоізоляція буде кращою, атмосфера — затишною
  • використовувати в оформленні кабінету елементи ландшафтотерапії (фотошпалери, слайди з динамічним підсвічуванням по периметру, панно із зображеннями пейзажів, декоративно-художні композиції з кімнатних рослин, акваріум тощо)
  • застеліть підлогу м’яким килимом темно-зеленого кольору або інших природних кольорів
  • установіть подвійні двері або двері з тамбуром
  • завісьте вікна шторами зі щільної світлонепроникної тканини в тон стін (для перегляду відеозаписів, слайдів тощо), це візуально збільшить кімнату
  • розмістіть у кабінеті м’які зручні крісла зі спинками і підлокітниками, а в зоні релаксації — з підголівниками або високими спинками.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

За матеріалом Анатолія Палія, доцента кафедри загальної та експериментальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,
канд. психол. наук, Івано-Франківськ,
ж. «Практичний психолог: Дитячий садок»

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Труднощі дитини старшого дошкільного віку: консультація для батьків

Батьки старших дошкільників скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми дітьми. Іноді проблеми в спілкуванні виникають через брак знань. Розкажіть татам і мамам ваших вихованців про розвиток та потреби дитини в цей період
16545

Прийоми першої психологічної допомоги в кризовій ситуації

Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні та стресі. Вони можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. І якщо людину, яка знаходиться поряд з вами, помітно «накрило» емоціями, буде корисним знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги.
8550