Як оформити кабінет психолога у дитсадку

3798

Запитання

Як облаштувати кабінет практичного психолога у дитячому садку?

Відповідь

Шкільна зрілість дитини: що взяти до уваги

Облаштовуючи кабінет практичного психолога, пам’ятайте, що в ньому не повинно бути випадкових предметів (наприклад, накопичення іграшок на видноті). Організуйте також окремі зони для роботи з дітьми, дорослими та індивідуальної роботи психолога.

Візьміть до уваги такі рекомендації:

  • пофарбуйте стелю кабінету блакитним кольором, а стіни — світло-жовтим, світло-зеленим 
  • оббийте стіни драпувальною тканиною —звукоізоляція буде кращою, атмосфера — затишною
  • використовувати в оформленні кабінету елементи ландшафтотерапії (фотошпалери, слайди з динамічним підсвічуванням по периметру, панно із зображеннями пейзажів, декоративно-художні композиції з кімнатних рослин, акваріум тощо)
  • застеліть підлогу м’яким килимом темно-зеленого кольору або інших природних кольорів
  • установіть подвійні двері або двері з тамбуром
  • завісьте вікна шторами зі щільної світлонепроникної тканини в тон стін (для перегляду відеозаписів, слайдів тощо), це візуально збільшить кімнату
  • розмістіть у кабінеті м’які зручні крісла зі спинками і підлокітниками, а в зоні релаксації — з підголівниками або високими спинками.

За матеріалами 
журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Вивчаємо фізіологічну готовність дитини до школи

Готовність дитини до школи — глибоке та комплексне поняття, яке охоплює різні види показників, зокрема й функціональну готовність. Аби визначити її, слід скористатися спеціальними методиками. Про них — детально у статті
19367

Медитація: піклуємося про своє ментальне здоров’я

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1546

Консультування батьків: чиї проблеми розв’язуємо насамперед

Проблеми дітей — це водночас проблеми й батьків. Однак не кожен батько чи мати можуть бути спокійними й урівноваженими під час обговорення проблем своєї дитини. У разі виникнення таких ситуацій практичний психолог працює з подвійним колом проблем. Відповідно постає запитання: чиї проблеми фахівець має розв’язувати насамперед?
6032