Як оформити кабінет психолога у дитсадку

2979

Запитання

Як облаштувати кабінет практичного психолога у дитячому садку?

Відповідь

Шкільна зрілість дитини: що взяти до уваги

Облаштовуючи кабінет практичного психолога, пам’ятайте, що в ньому не повинно бути випадкових предметів (наприклад, накопичення іграшок на видноті). Організуйте також окремі зони для роботи з дітьми, дорослими та індивідуальної роботи психолога.

Візьміть до уваги такі рекомендації:

  • пофарбуйте стелю кабінету блакитним кольором, а стіни — світло-жовтим, світло-зеленим 
  • оббийте стіни драпувальною тканиною —звукоізоляція буде кращою, атмосфера — затишною
  • використовувати в оформленні кабінету елементи ландшафтотерапії (фотошпалери, слайди з динамічним підсвічуванням по периметру, панно із зображеннями пейзажів, декоративно-художні композиції з кімнатних рослин, акваріум тощо)
  • застеліть підлогу м’яким килимом темно-зеленого кольору або інших природних кольорів
  • установіть подвійні двері або двері з тамбуром
  • завісьте вікна шторами зі щільної світлонепроникної тканини в тон стін (для перегляду відеозаписів, слайдів тощо), це візуально збільшить кімнату
  • розмістіть у кабінеті м’які зручні крісла зі спинками і підлокітниками, а в зоні релаксації — з підголівниками або високими спинками.

За матеріалами 
журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4084

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1755