Погодинна оплата праці для методистів: приклад наказу директора школи

5712

Запитання

У яких випадках методисти НМЦ можуть працювати на умовах погодинної оплати праці? Чи потрібен дозвіл на виконання таких робіт?

Відповідь

Працівники районних і міських навчально-методичних (методичних) кабінетів (центрів) та організаційно-методичних кабінетів (далі — методисти НМЦ), окрім виконання обов’язків за основним місцем роботи, можуть працювати:

  • за сумісництвом
  • за суміщенням
  • з погодинною оплатою праці.

Методисти мають право на педагогічну роботу з погодинною оплатою праці за умов:

  • не більше 240 годин на рік
  • з дозволу керівника відділу освіти або навчально-методичного центру, якщо НМЦ є юридичною особою
  • коли є відповідний наказ.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Зверніть увагу

Якщо методисти працюють на умовах погодинної оплати і не ведуть занять під час канікул, то оплату за цей час не отримують. Залучати їх до роботи під час канікул можна тільки в разі виробничої необхідності.

За погодинної оплати праці методисти отримують надбавки, доплати, підвищення, якщо такі їм установлені за посадою вчителя, пропорційно виконаному обсягу роботи.

Наказ про виконання методистами роботи з погодинною оплатою праці за межами НМЦПриклад наказу

про виконання методистами роботи з погодинною оплатою праці за межами науково-методичного центру

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести ділове спілкування у месенджерах

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger — месенджери — нині використовують не лише для особистого спілкування. З їх допомогою вирішують і робочі питання. Дізнайтеся, як використовувати ефективно.
7465

Який він – сучасний керівник закладу освіти?

Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
22931

Працівники втратили інтерес до роботи: яку модель мотивації обрати

Ви постійно мотивуєте працівників — нараховуєте премії, доплати, влаштовуєте конкурси на кращого працівника місяця. Проте, ліпше працювати вони не починають. Чому мотивація не працює? Ні, вона працює, але за умови, що вона правильно побудована. Оберіть ефективну модель мотивації ваших працівників
14590