Скільки триває відпустка вихователя логопедичної групи

2944

Запитання

Якої тривалості щорічна основна відпустка вихователя, який працює з дітьми в логопедичній групі дошкільного навчального закладу?

Відповідь

Щоб відповісти на це просте запитання, звернімося до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам.

Цим Порядком (у додатку до нього) встановлено, що:

  • відпустки педагогів, які працюють у ДНЗ із дітьми, котрі потребують корекції фізичного та психічного розвитку, тривають 56 календарних днів.

Ключова умова при цьому: вихователь працює в логопедичній групі повний день. Помічник вихователя за збігу двох умов може відпочивати на три дні менше.

Зауважте!

Такої умови немає щодо роботи вихователя в інклюзивній групі, як також і асистента вихователя.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8110

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24661

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22076