Скільки триває відпустка вихователя логопедичної групи

2844

Запитання

Якої тривалості щорічна основна відпустка вихователя, який працює з дітьми в логопедичній групі дошкільного навчального закладу?

Відповідь

Щоб відповісти на це просте запитання, звернімося до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам.

Цим Порядком (у додатку до нього) встановлено, що:

  • відпустки педагогів, які працюють у ДНЗ із дітьми, котрі потребують корекції фізичного та психічного розвитку, тривають 56 календарних днів.

Ключова умова при цьому: вихователь працює в логопедичній групі повний день. Помічник вихователя за збігу двох умов може відпочивати на три дні менше.

Зауважте!

Такої умови немає щодо роботи вихователя в інклюзивній групі, як також і асистента вихователя.

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту
54218

Педагогічні звання працівникам закладу дошкільної освіти: вимоги

Педагогічне звання — ознака визнання професійних заслуг працівника. Розглянемо вимоги до присвоєння педагогічних звань працівникам закладів дошкільної освіти та на яке підвищення посадового окладу мають право працівники після присвоєння їм того чи того педагогічного звання
75260

Страховий стаж і як він впливає на оплату лікарняного

Що таке страховий стаж і як він впливає на оплату лікарняного? Хто має право на стовідсоткове відшкодування лікарняного? Як нараховують страховий стаж? На ці та інші запитання про страховий стаж відповідаємо у статті
13675

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21112