Тренд цього літа — англійська мова

Як зробити успішним соціальний проект Літньої школи англійської мови?

Цього року стартує проект літніх мовних таборів, метою якого є підвищення рівня володіння англійською мовою школярами, зацікавлення дітей, започаткування моди на вивчення іноземних мов в Україні.

МОН України у межах загальнонаціонального проекту з вивчення іноземних мов шукає волонтерів, знавців англійської мови, які зможуть присвятити від двох до трьох тижнів свого часу школі.

Волонтерами можуть стати як громадяни України, так і іноземці. Це можуть бути носії мови, які перебуватимуть в Україні у червні, вчителі шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, недавні випускники вищих навчальних закладів, студенти, люди різного віку і професій, які володіють англійською мовою.

Охочим долучитися до ініціативи необхідно зв’язатися з управлінням освіти чи інститутом підвищення кваліфікацій певного регіону та повідомити про своє бажання долучитися до проекту. Усі контакти розміщені на сайті МОН. Також необхідно погодити з обраною школою початок волонтерської діяльності та визначити термін перебування (до 3-х тижнів).

Проект не передбачає державного фінансування — компенсацію витрат на проїзд, харчування тощо. Питання поселення може бути вирішено спільно зі школою та управлінням освіти у кожній конкретній області.

На сайті МОН України розміщено навчально-методичні матеріали, а також графік проведення основних заходів.

За інформацією можна звертатися на електронну скриньку [email protected].

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45498

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді