Навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності у вільному доступі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Відбулася презентація додаткового параграфу з історії України для учнів 11-х класів, який цьогоріч вже вивчатимуть у школі, та методичного матеріалу для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України».

Сьогодні, 3 квітня 2015 року, в МОН України кандидати історичних наук, автори Володимир Головко та Олександр Палій презентували навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності.

Нагадаємо, автори проекту працювали над текстами винятково на волонтерських засадах.

Презентовані параграф для учнів 11-х класів, і методична брошура для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України» є у вільному доступі, повідомив Павло Полянський. Додатково електронні версії параграфа та методички будуть розіслані на електронні адреси усім 18 400 школам України.

Олександр Палій, один із авторів параграфа для учнів 11-класів, зазначив, що в процесі створення параграфу автори уникали нагромадження фактів і перевантаження інформацією. Автори намагалися подавати те, що цікаве дітям і про дітей у контексті розглянутих історичних подій. Із великої кількості фактів та подій були подані лише найважливіші.

За словами Володимира Головка, одного із авторів науково-методичної брошури для вчителів, над брошурою працювали історики з різних регіонів України. Мета презентованої методичної брошури — розпочати дискусію навколо новітніх історичних подій, які сьогодні відбуваються в Україні.

Додатковий параграф про Революцію Гідності та агресію Росії проти України учні 11-х класів вивчатимуть в школах вже цього навчального року. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11533

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275520

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22088

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264526

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді