Навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності у вільному доступі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Відбулася презентація додаткового параграфу з історії України для учнів 11-х класів, який цьогоріч вже вивчатимуть у школі, та методичного матеріалу для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України».

Сьогодні, 3 квітня 2015 року, в МОН України кандидати історичних наук, автори Володимир Головко та Олександр Палій презентували навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності.

Нагадаємо, автори проекту працювали над текстами винятково на волонтерських засадах.

Презентовані параграф для учнів 11-х класів, і методична брошура для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України» є у вільному доступі, повідомив Павло Полянський. Додатково електронні версії параграфа та методички будуть розіслані на електронні адреси усім 18 400 школам України.

Олександр Палій, один із авторів параграфа для учнів 11-класів, зазначив, що в процесі створення параграфу автори уникали нагромадження фактів і перевантаження інформацією. Автори намагалися подавати те, що цікаве дітям і про дітей у контексті розглянутих історичних подій. Із великої кількості фактів та подій були подані лише найважливіші.

За словами Володимира Головка, одного із авторів науково-методичної брошури для вчителів, над брошурою працювали історики з різних регіонів України. Мета презентованої методичної брошури — розпочати дискусію навколо новітніх історичних подій, які сьогодні відбуваються в Україні.

Додатковий параграф про Революцію Гідності та агресію Росії проти України учні 11-х класів вивчатимуть в школах вже цього навчального року. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54508

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді