Навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності у вільному доступі

Відбулася презентація додаткового параграфу з історії України для учнів 11-х класів, який цьогоріч вже вивчатимуть у школі, та методичного матеріалу для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України».

Сьогодні, 3 квітня 2015 року, в МОН України кандидати історичних наук, автори Володимир Головко та Олександр Палій презентували навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності.

Нагадаємо, автори проекту працювали над текстами винятково на волонтерських засадах.

Презентовані параграф для учнів 11-х класів, і методична брошура для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України» є у вільному доступі, повідомив Павло Полянський. Додатково електронні версії параграфа та методички будуть розіслані на електронні адреси усім 18 400 школам України.

Олександр Палій, один із авторів параграфа для учнів 11-класів, зазначив, що в процесі створення параграфу автори уникали нагромадження фактів і перевантаження інформацією. Автори намагалися подавати те, що цікаве дітям і про дітей у контексті розглянутих історичних подій. Із великої кількості фактів та подій були подані лише найважливіші.

За словами Володимира Головка, одного із авторів науково-методичної брошури для вчителів, над брошурою працювали історики з різних регіонів України. Мета презентованої методичної брошури — розпочати дискусію навколо новітніх історичних подій, які сьогодні відбуваються в Україні.

Додатковий параграф про Революцію Гідності та агресію Росії проти України учні 11-х класів вивчатимуть в школах вже цього навчального року. 

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45496

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді