Кабінет Міністрів України: обмеження щодо використання дійсних проїзних документів дитини у законодавстві України відсутні.
З 1 січня 2015 року запроваджено оформлення та видачу громадянам біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Кожен громадянин України, незалежно від віку, має право на отримання закордонного паспорта (паспорт оформлюється на 10 років, а особам, які не досягли 16-річного віку — на 4 роки). Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року.
Відповідно до законодавства, паспортні документи для виїзду за кордон, які були видані до запровадження нових паспортів, у тому числі проїзні документи дитини, є дійсними протягом строку зазначеного у таких документах.
Крім того, для виїзду дітей за кордон можуть також використовуватися паспортні документи одного з батьків або законного представника дитини, відомості про яку були внесені до такого паспорта.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.