Нова редакція Положення про атестацію педагогічних працівників уже набула чинності. Тож організовувати та проводити атестацію у 2024/2025 н. р. потрібно з урахуванням змін і нововведень. Щоб упоратися із цим завданням, завітайте на вебінар.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Атестація 2024/2025: як провести за оновленим положенням
МОН наказом від 10.09.2024 № 1277, зареєстрованим у Мін’юсті 30.10.2024 за № 1634/42979, внесло зміни в Положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом МОН від 09.09.2022 № 805, і виклало його в новій редакції. Зміни стосуються присвоєння педагогічних звань, створення атестаційних комісій та їхніх повноважень, порядку проведення атестації. Докладніше про них дізнаєтеся на вебінарі від лектора — Віталія Заритова, керівника експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті Міністерства освіти і науки України.
ДАТА і ЧАС: 26 листопада о 14 год
Також маєте нагоду отримати відповіді на ваші запитання про проведення атестації від лектора. Для цього вже зараз залишайте їх у цій анонімній формі.
До зустрічі!
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Як створити е-портфоліо вчителя — учасника сертифікації?
Які документи оформити під час атестації педагогічних працівників? Які з них – обов’язкові, а які педагог може подати за бажанням? Про все це розказуємо у статті.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників.
Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.