МОН призначило стипендії вченим до Дня гідності та свободи

МОН призначило 25 стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні

Стипендії молодим українським вченим

Про Держстандарт профільної середньої освіти

Щороку в Міністерстві освіти і науки України до Дня гідності та свободи призначають 25 стипендій найкращим молодим вченим. Це робиться для увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні за вагомий внесок у розвиток української науки як важливої складової захисту національних інтересів України, за посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти. 

У 2024 році переможцями конкурсу на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні стали 25 найкращих молодих вчених закладів вищої освіти і наукових установ державних органів, Національної академії наук України, національних галузевих академій наук.

Переможців на здобуття стипендій визначали у наступних номінаціях:

  • стипендія імені Дмитра Максимова — 5 осіб;
  • стипендія імені Назарія Войтовича — 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика — 5 осіб;
  • стипендія імені Устима Голоднюка — 5 осіб;
  • стипендія імені Юрія Поправки — 5 осіб.

За інформацією МОН

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді