Кабмін оновив розподіл субвенції на модернізацію шкільних харчоблоків

Уряд вніс зміни до розподілу субвенції на модернізацію харчоблоків у школах

Кошти на оновлення харчоблоків у школах

Позапланові перевірки та інституційні аудити: чи будуть у 2024/2025 н.р.

У Кабінеті Міністрів України ухвалили розпорядження, яким затверджено оновлений розподіл субвенції для модернізації шкільних харчоблоків. Цей нормативний акт вносить зміни до попереднього розпорядження від 13 серпня 2024 року № 763.

Таким чином субвенцію розміром 1,5 мільярда гривень спрямовано на придбання сучасного обладнання, капітальний ремонт та реконструкцію їдалень у школах. 

Загалом, на конкурсній основі було дібрано 173 проєкти у 23 областях України, серед яких 139 проєктів реалізовуватимуть за моделлю «базова кухня», 27 — за моделлю «опорна кухня» та 7 — у межах проєкту «фабрика-кухня».

Відповідні заходи є важливою складовою реформи шкільного харчування, ініційованої у 2020 році першою леді України Оленою Зеленською. 

У фокусі — атестаційні документи, які формують під час атестації педагогічних працівників. Знатимете, які документи обов’язкові, а які педагог може подати за бажанням, коли затверджувати список педагогів, які атестуються, як заповнити атестаційний лист і не порушити нормативних вимог

Мета реформи — знизити рівень неінфекційних захворювань серед дітей та забезпечити рівний доступ до якісного харчування для учнів у всій країні.

Субвенцію на модернізацію інфраструктури спрямовано на підтримку місцевих громад під час упровадження цієї реформи.

Планується, що проєкти будуть реалізовані до 31 грудня 2024 року. Протягом цього періоду здійснюватиметься постійний моніторинг використання коштів, а також контроль за етапами виконання робіт, зокрема незалежний технічний нагляд і приймання завершених робіт.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді