У школах з’явиться посада кар’єрного радника для допомоги учням

В українських школах мають з’явитись кар’єрні радники

Кар’єрний радник для допомоги учням 8-9 класів

ІПР дитини з особливими освітніми потребами — зразок

В українських школах мають з’явитись посади кар’єрних радників, які будуть допомагати учням з вибором профілю у 10 класі.

Таку інформацію зазначив заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків щодо реформи старшої профільної школи.

Як він повідомив, кар’єрні радники будуть працювати з учнями 8-9 класів.

«Учень після 9 класу буде обирати профіль, що відповідатиме освітній траєкторії, якою він планує рухатися далі. Тому ми зараз працюємо над тим, щоб у 8-9 класах почали працювати кар'єрні радники, які будуть допомагати з вибором профілю у 10 класі», — акцентував заступник очільника МОН.

Зокрема, він зауважив, що завданням радників буде допомогти учням обирати, по-перше, ті напрями, які цікаві їм, а по-друге — ті, що потрібні для майбутніх інженерів, програмістів — спеціалістів, які зможуть працювати над розробками, зокрема, нових технологій.

Також заступник міністра освіти зазначив, що наразі це концепція, над якою працюють у МОН.

«І щойно вона буде розроблена, ми її представимо і розкажемо, як це працюватиме. Це та ж профорієнтація, яка і зараз є в школах у старших класах. Проте ми хочемо її модифікувати, зробити цікавішою і більш дієвою», — наголосив Андрій Сташків.

Джерело: УП

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78566

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді