За яких умов дитина зможе «відзначитися» в музиці, якими психологічними «ключиками» слід скористатися, щоб допомогти дитині позбутися комплексів, подолати страх публічних виступі? Скористайтеся порадами методистів, практиків та психологів, які ви знайдете у лютневому числі журналу «Музичний керівник»
Як театр починається з вішака, так і музичне заняття бере старт задовго до перших акордів. Простір психологічного комфорту, до якого потрапляє дитина, переступивши поріг музичної зали, — ось що є визначальним. Без нього й музика — не музика
Лютневе число журналу «Музичний керівник» ми присвятили темі психологічного комфорту. Об’єднали нею поради методистів, практиків та психологів: за яких умов дитина зможе «відзначитися» в музиці, якими психологічними «ключиками» слід скористатися, щоб допомогти дитині позбутися комплексів, подолати страх публічних виступів тощо.
Уперше в журналі «прозвучала» тема використання LEGO-технологій на музичних заняттях. Почуватися в центрі трендових мистецьких віянь дасть змогу й матеріал про ритмічні ігри з пластиковими стаканчиками. Адже таке музикування активно здобуває прихильників по всьому світові.
Цього разу дізнаєтеся також, як оригінально подати дітям біографію композитора за програмою — Едварда Гріга, ознайомитеся з технологією виготовлення ляльок-кухлів, розшифруєте з дітьми музичні послання мешканців країни ПОСУДОляндії.
Зрештою, спорядившись цікавими ідеями, зможете вирушати в самостійне творче плавання. А для знаних «мандрівників», які вже мають повний арт-багаж ідей, ми започаткували конкурс. Ті, чиї творчі знахідки або педагогічні відкриття журі визнає найцікавішими, — отримають цінні подарунки та публікацію в журналі.
Детальніше про це та багато іншого — читайте у журналі.
Щоденні навчальні заняття першокласників потребують напруженої розумової праці, активізації уваги і зосередження. Все це впливає на емоційний стан школярів. Скористайтеся інформацією та методиками, що допоможуть з'ясувати стан адаптації першокласників та допомогти їм швидко адаптуватися до умов навчання
Заробітна плата вчителя включає базову ставку за тарифним розрядом, доплати та надбавки. Розглянемо, яка заробітна плата вчителя, на які доплати та надбавки він має право, чи буде підвищення зарплат вчителям у 2025 році
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше