У ДСЯО затвердили перелік «нетипових» освітніх програм

Державною службою якості освіти затверджено перелік «нетипових» освітніх програм, що набувають популярності в школах

«Нетипові» освітні програм

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Упродовж 2022–2024 років Державна служба якості освіти здійснювала організацію проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм.

Згідно з результатами експертизи, затверджено 14 «нетипових» освітніх програм, які можуть використовуватися в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти: 10 — для рівня початкової освіти та 4 — для базової середньої освіти.

Окрім того, у другому етапі експертизи перебувають п’ять «нетипових» освітніх програм: чотири освітні програми базової середньої освіти, цикл базового предметного навчання та одна програма початкової освіти, адаптаційно-ігровий цикл.

Як зауважили в ДСЯО, «нетипові» освітні програми, які перебувають у другому етапі експертизи, можуть використовуватися в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

З переліком затверджених освітніх програм та наказами Державної служби якості освіти можна ознайомитися у розділі «Освітні програми» за посиланням.

Джерело: ДСЯО

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78527

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді