У ДСЯО затвердили перелік «нетипових» освітніх програм

Державною службою якості освіти затверджено перелік «нетипових» освітніх програм, що набувають популярності в школах

«Нетипові» освітні програм

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Упродовж 2022–2024 років Державна служба якості освіти здійснювала організацію проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм.

Згідно з результатами експертизи, затверджено 14 «нетипових» освітніх програм, які можуть використовуватися в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти: 10 — для рівня початкової освіти та 4 — для базової середньої освіти.

Окрім того, у другому етапі експертизи перебувають п’ять «нетипових» освітніх програм: чотири освітні програми базової середньої освіти, цикл базового предметного навчання та одна програма початкової освіти, адаптаційно-ігровий цикл.

Як зауважили в ДСЯО, «нетипові» освітні програми, які перебувають у другому етапі експертизи, можуть використовуватися в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

З переліком затверджених освітніх програм та наказами Державної служби якості освіти можна ознайомитися у розділі «Освітні програми» за посиланням.

Джерело: ДСЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Профільна середня освіта: державний стандарт

КМУ затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти 25 липня 2024 року. Що закладено в документі, як реалізовуватимуть концепцію профільної середньої освіти — у статті.
70

Реформа профільної середньої освіти: чого слід очікувати

Нові умови і обставини диктують новий підхід до розвитку економіки, яка, у свою чергу, мотивує до пошуку інших форм і методів управління у галузях, на яких вона базується. Зокрема, це стосується і освіти. З цією метою в Україні розпочинається реформа профільної освіти, яка відбудеться у кілька етапів. Що вона передбачає і до яких змін ми маємо бути готові – далі у статті.
306

Атестація педагогів школи: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
91657

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді