Для дітей і дорослих створили гру-детектив про українську історію та культуру
Як підготуватися до уроку за допомогою нейромереж
Для школярів, їхніх батьків, вчителів і всіх зацікавлених створили безплатну освітню онлайн-гру про українську культуру й історію «Рекало».
Telegram-бот з грою вже доступний за посиланням.
За словами авторів ініціативи, гра-детектив покликана в цікавій формі познайомити дітей і дорослих з українською культурною спадщиною та історією України.
Після короткої реєстрації гравцям пропонують ставити питання, на які потім відповідатиме алгоритм гри. На основі коментарів чат-боту, користувачі й користувачки мають здогадатися, кого або що він загадав. Це можуть бути:
- українські історичні постаті (політичні діячі, митці, науковці та інші);
- персонаж з творів української літератури;
- назва одного зі 100 кращих українських фільмів за версією «Довженко-Центру»;
- назва українського мультфільму.
Як повідомили розробники проєкту, згодом онлайн-гра буде доступна й на інших платформах. Зокрема, її функціонал планують розширити, аби вчителі могли використовувати гру під час уроків з учнями.
Джерело: НУШ
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
КМУ затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти 25 липня 2024 року. Що закладено в документі, як реалізовуватимуть концепцію профільної середньої освіти — у статті.
Нові умови і обставини диктують новий підхід до розвитку економіки, яка, у свою чергу, мотивує до пошуку інших форм і методів управління у галузях, на яких вона базується. Зокрема, це стосується і освіти. З цією метою в Україні розпочинається реформа профільної освіти, яка відбудеться у кілька етапів. Що вона передбачає і до яких змін ми маємо бути готові – далі у статті.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Якщо школа працює офлайн, то постає питання про групу продовженого дня. Пригадайте усі тонкощі, що стосуються організації роботи ГПД