Українські вчителі долучаться до міжнародного дослідження TALIS+

Україна візьме участь у дослідженні TALIS+, яке вивчає різні аспекти вчительської професії

Українські вчителі долучаться до міжнародного дослідження TALIS+

Як допомогти педагогу повернутися до роботи

EdCamp Ukraine разом із Українським центром оцінювання якості освіти проведуть дослідження TALIS+, яке стосується розвитку вчительської професії та зростання освітян.

За інформацією EdCamp Ukraine, дослідження проводиться анонімно й використовується тільки для збору даних, а не оцінювання чи самооцінювання.

Насамперед ТALIS розшифровується як «Міжнародне дослідження “Навчати і навчатися”». Це анкетування вчительства та керівництва шкіл щодо різноманітних аспектів їхньої професії. 

Організатором дослідження є Організація економічного співробітництва та розвитку з 2008 року кожні 5-6 років. Новий цикл розпочинається якраз у 2024-му.

У дослідженні є дві анкети: вчительська та директорська, яку кожен і кожна заповнюють про себе. Приблизна вибірка польового етапу для однієї країни – 30 шкіл і 600 освітян, основного етапу дослідження – 200 шкіл і 4 000 освітян.

Кожен цикл має свої основні теми, яким присвячене анкетування. У 2018 році це були, до прикладу, навчальні і професійні практики вчительства, його освіта і підготовка, атмосфера в школі, самоефективність, інновації, рівність і розмаїття.

Результати дослідження TALIS в Україні можуть бути корисними для реформування системи педагогічної освіти, галузі підвищення кваліфікації вчительства та розуміння портрету українського освітянина, який продовжує навчати дітей в умовах війни.

Джерело: EdCamp Ukraine

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15963

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді