Фізичне та емоційне напруження: як допомогти дітям
Восени 2024 року в Україні планують втілити у життя освітній проєкт «Мрія». Цей застосунок у режимі реального часу допоможе розуміти як функціонує освітня система, як освітні програми й стандарти впливають на дітей.
«На рівні не тільки оцінок, а й соціального самопочуття. Також те, як діти використовують навички і знання у власному житті», — зауважив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.
Зокрема серед переваг застосунку — можливість будувати індивідуальну освітню траєкторію.
«Розуміючи, що нам цікаво, що ми читаємо, дивимося, навчаємося, які додаткові уроки беремо, система може визначати наступні кроки розвитку. Наприклад, що прочитати, який освітній контент подивитися, де отримати грант», — акцентував міністр цифрової трансформації.
Деякі органи місцевого самоврядування через проблеми венергетичній системі, спричинені варварськими діями РФ, ухвалюють рішення про початок 2024/2025 навчального року ізсередини серпня.
Окрім того, великі обсяги даних допомагають будувати індивідуальні освітні траєкторії для дітей і робити їх більш швидкими й ефективними.
«Завдяки новим методикам Мрії ми оцінюватимемо і м'які навички дітей. Як часто вони виступають на уроках, як проявляють лідерство, наскільки активні. Не просто відстежувати, які оцінки, а й аналізувати софт скіли, які важливі для світу. Це додатковий контакт і точка взаємодії батьків з дітьми», — зазначив віцепрем’єр.
За словами Михайла Федорова, системи освіти повинні стати більш гнучкими й швидкими, реагувати на виклики, які є у світі.
Джерело: Освіторія