У МОН опублікували перші результати використання субвенції на шкільні укриття

Як громади облаштовують безпечні освітні простори: проміжні результати використання субвенції

Використання субвенції на шкільні укриття

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

У квітні команда МОН розпочала набір проєктів на отримання субвенції для ремонту та будівництва укриттів у школах. Цьогорічне державне фінансування становить 2,5 млрд гривень і сфокусоване на 8 прифронтових і прикордонних областях. Подання заявок відбувалося через цифрову екосистему DREAM.

Під час розгляду заявок, комісія Міністерства освіти і науки обрала 57 проєктів, на 50 з яких уряд уже затвердив спрямування коштів до місцевих бюджетів. Тож громади освоюють кошти, проводять тендери та деякі з них вже розпочали будівельні роботи.

Щодо проміжних результатів:

  • Оголошено тендер: 26 об’єктів
  • Проведено тендер: 24 об’єкти
  • Підписано договори з підрядниками: 22 об’єкти
  • Будуються 8 об’єктів:
    • Запорізька область: 5
    • Дніпропетровська область: 2
    • Сумська область: 1

Як зауважили в Запорізькій ОВА, усі 5 проєктів укриттів, які фінансують коштом субвенції, розроблено на основі проєктів повторного використання на платформі «Моя Фортеця». Укриття будують як підземні школи та 4 з них передбачають одночасне перебування 460 учнів і 40 працівників і 1 укриття розраховано 200 осіб.

Щомісяця громади надають інформацію про використання коштів та завантажують фотографії об’єктів на платформу DREAM, через яку вони подавали проєкти на субвенцію. Кожен охочий може ознайомитися з проєктами, статусом і кошторисом.

За інформацією МОН

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15962

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді