У Запоріжжі розпочато будівництво підземної школи

У Запоріжжі почали будівництво підземного закладу освіти

Процес будівництва підземної школи

Як навчити дітей дбати про свою безпеку

У Запоріжжі стартувало будівництво першої в місті підземної школи, яка стане частиною місцевого «Січового колегіуму». 

Таку інформацію зазначили в Запорізькій обласній державній адміністрації.

Роботи з будівництва закладу освіти розпочали півтора тижня тому. Підземна школа буде вже шостою укріпленою будівлею ЗЗСО в області, де зможуть навчатися школярі та школярки.

Передбачається, що збудоване укриття вміщатиме 500 учнів і учениць. А у випадку організації навчання у дві зміни, у підземній школі зможуть проводити уроки для тисячі дітей.

«Копаємо котлован, доходимо до відмітки 6,5 метрів під рівнем землі. Далі зробимо підбетонку, гідроізоляцію, після цього буде заливатися нижня плита», – розповів про деталі спорудження підземної школи головний інженер Максим Гайдай.

Як зауважив голова Запорізької ОДА Іван Федоров, під час будівництва закладу освіти особливу увагу звертатимуть не лише на безпеку конструкції, а й на інтерактивність і «дизайн, що надихатиме». Це має сприяти бажанню школярів більш охоче відвідувати школу.

За словами представників Запорізької ОДА, будівництво вдасться завершити в найкоротші терміни й підземна школа при «Січовому колегіумі» буде готова прийняти учнів уже наступного навчального року.

Загалом місцева влада планує у 2024-2025 році створити можливість для 50 тисяч учнів і учениць навчатися офлайн.

Джерело: Запорізька ОДА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді