На Саміті перших леді та джентльменів обговорюватимуть безпеку дітей

IV Саміт перших леді та джентльменів: захід за участі МОН присвячують безпеці дітей

Безпека дітей в освітньому середовищі

Як навчити дітей дбати про свою безпеку

12 вересня в Києві відбудеться четвертий Саміт перших леді та джентльменів, присвячений темі «Безпека дітей». Це щорічна міжнародна подія, що ініційована першою леді Оленою Зеленською та перетворилася на глобальну платформу для обговорення та вирішення викликів світового масштабу. До організації Саміту долучилися провідні українські відомства, включно з Міністерством освіти і науки.

«Це важлива подія як для мене, так і для міжнародної спільноти перших леді та джентльменів, яка стрімко розвинулася й переросла у глобальну платформу, яка постійно діє і приносить користь Україні та світу. Тобто приємно, що ми не просто є, а що невпинно розвиваємося й допомагаємо людям», — зауважила перша леді країни.

Під час заходу учасники обговорять загрози та виклики, з якими діти стикаються, зокрема, удома, у школі та в інтернеті. Першу панель буде присвячено дітям у збройних конфліктах. Дискусії щодо безпечного середовища для дітей в освітніх закладах, пройдуть за участі МОН.

«Болюча тема для України, де росія щодня вбиває й калічить дітей і вже викрала 19 тисяч маленьких українців. Але хоч війна триває та залишається найбільшим болем для українців, наша країна сконцентрована не лише на собі, а й шукає нові рішення для подолання глобальних загроз і викликів. Адже безпека дітей багатовимірна», — акцентувала Олена Зеленська.

Окрім того, на Саміті вперше презентують результати масштабного соціологічного дослідження «Ключові загрози для дітей», проведеного спеціально для цієї події.

«Безпекові виклики у різних країнах відрізняються, але мета у всіх одна — зробити усе можливе, щоб діти були у безпеці та почували себе в безпеці. У країні, у родинах, у школі. І ми маємо об’єднувати наші зусилля, досвіди та найкращі практики. Тож на Саміті спільно з партнерами та експертами опрацюємо три ключові напрями: безпечний освітній простір та успішність учнів, психологічний мікроклімат і його вплив на навчання, а також навички лідерства та життєстійкості у вихованні молодого покоління», — наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Під час попередніх Самітів перших леді та джентльменів було ініційовано створення міжнародної платформи для розв'язання гуманітарних проблем, збір коштів на машини швидкої допомоги та започаткування унікального медичного партнерства між українськими та іноземними клініками. Очікується, що четвертий Саміт також матиме конкретні практичні результати для поліпшення безпеки дітей у різних сферах життя.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді