Де формують довідки про навчання студентів для ТЦК?

Хто та де формуватиме довідки про студентів для ТЦК

Довідка студента для ТЦК

Як перевірити готовність педагогів до роботи влітку

Довідки про те, що студент здобуває освіту на певному рівні, формуватимуть у Єдиній державній базі з питань освіти. 

Відповідне роз'яснення щодо їх отримання опублікували в Міністерстві освіти і науки України.

Таким чином порядок проведення призову громадян на службу під час мобілізації на особливий період передбачає отримання довідки про здобувача освіти за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), визначеної в Додатку 9. Таку довідку і формуватимуть у ЄДЕБО.

Для того, щоб отримати відповідну довідку, студент має звернутися до закладу освіти, в якому навчається. А вже заклад формуватиме довідки в ЄДЕБО та видаватиме їх студентам денної (дуальної) форми навчання.

Нещодавно заклади освіти отримали можливість формувати довідки про студентів для отримання відстрочки під час здійснення військового обліку в ТЦК. Ця процедура відбуватиметься за даними ЄДЕБО.

Таке оновлення розробили в Державному підприємстві «Інфоресурс» спільно з Міністерством освіти і науки України. Форма довідки визначена Порядком проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. 

Відтепер у формі довідки необхідно вказати, чи чинне здобуття освіти не порушує послідовності, визначеної частиною 2 статті 10 Закону України «Про освіту».

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді