Залучайте учнів до конкурсу для підтримки дітей на тимчасово окупованих територіях

Розпочато конкурс «Я тебе чую» для формування емпатії до дітей на окупованих територіях

Підтримка дітей на тимчасово окупованих територіях

Фізичне та емоційне напруження: як допомогти дітям

Міністерство освіти і науки України спільно з «Центром громадянської просвіти «Альменда» проводять Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації».

Метою цього конкурсу є формування в суспільстві розуміння та співпереживання до реалій життя дітей на тимчасово окупованих територіях.

До участі запрошуються учні 8 – 11 класів закладів загальної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Їм пропонується написати есе у формі листа до ровесників із ТОТ із розумінням їхнього становища та словами підтримки.

Для того щоб написати есе організатори рекомендують ознайомитися із матеріалами про реалії життя дітей в окупації. Учасники, які пройдуть відбірковий етап отримають Дипломи Лауреатів та учасників Конкурсу в електронному форматі. Кращі роботи будуть рекомендовані для публікації.

Усі бажаючі взяти учать у конкурсі можуть надсилати свої роботи до 31 липня. Результати оголосять до 1 вересня, а переможці отримають цінні призи.

Детальніше ознайомитися з правилами конкурсу можна за посиланням

Форма для реєстрації — тут.

Цей конкурс важливий для підтримки психологічного стану дітей, які зараз перебувають під окупацією. Листи однолітків допоможуть їм усвідомити, що про них пам'ятають і чекають вдома.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді