Новий правопис оприлюднять в кінці 2024 року

Доопрацьований варіант правопису планують оприлюднити наприкінці 2024 року.

Новий правопис оприлюднять в кінці 2024 року

Як підготуватися до уроку за допомогою нейромереж

Про це розповів директор Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Павло Гриценко. Він зауважив, що в українському правописі, який затвердили у 2019 році, є десятки помилок.

Інститут української мови продовжує роботу над усуненням недоліків, що містяться в новому українському правописі.

Зокрема, правопис планують треба скоротити, позабирати з нього те, що стосується самоочевидних речей, яких не треба давати. 

«Згідно з чинним законодавством, тепер цей варіант правопису, який ми доопрацюємо, подамо комісії з мовних стандартів. І тоді вона ухвалює і пускає його в життя. Тепер не будуть причетні ані Кабмін, ані Міністерство освіти та науки», – пояснив Гриценко.

Джерело:Радіо Свобода

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91011

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді