Новий правопис оприлюднять в кінці 2024 року

Доопрацьований варіант правопису планують оприлюднити наприкінці 2024 року.

Новий правопис оприлюднять в кінці 2024 року

Як підготуватися до уроку за допомогою нейромереж

Про це розповів директор Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Павло Гриценко. Він зауважив, що в українському правописі, який затвердили у 2019 році, є десятки помилок.

Інститут української мови продовжує роботу над усуненням недоліків, що містяться в новому українському правописі.

Зокрема, правопис планують треба скоротити, позабирати з нього те, що стосується самоочевидних речей, яких не треба давати. 

«Згідно з чинним законодавством, тепер цей варіант правопису, який ми доопрацюємо, подамо комісії з мовних стандартів. І тоді вона ухвалює і пускає його в життя. Тепер не будуть причетні ані Кабмін, ані Міністерство освіти та науки», – пояснив Гриценко.

Джерело:Радіо Свобода

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді