У Києві готують фахівців з цивільної безпеки для закладів освіти

У Києві навчатимуть тренерів з безпеки для освітніх закладів: як триватиме підготовка

Тренування щодо безпеки в закладах освіти

🎲 Педнавантаження, штатний розпис і табелювання

У Києві стартувала підготовка фахівців з цивільної безпеки, які працюватимуть з освітянами.

Відповідний курс створено в межах пілотного проєкту Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Мета цього навчання — створити безпечні умови для освітян і учнів в умовах війни.

Під час навчання на базі інфраструктури МВС та ДСНС майбутні тренери опановуватимуть як організовувати безпечне освітнє середовище, будуть відпрацьовувати алгоритми реагування під час пожежі, терористичної загрози чи техногенної катастрофи. 

Тренування відбуваються в теплодимокамері-лабіринті із застосуванням гучномовців, обігрівачів. Це створює фізичний і психологічний тиск, із яким можна зіткнутися під час надзвичайних ситуацій. Учасники курсу вчаться шукати та евакуйовувати потерпілих із задимленого приміщення та надавати першу домедичну допомогу.

«У межах курсу буде підготовлено 110 тренерів. Вони навчатимуть освітян зі 122 шкіл та 122 дитсадочків Житомирської та Одеської областей. Загалом навчальний курс пройдуть 7 тис. 400 працівників закладів освіти», — зазначили в Офісі президента.

За інформацією Офісу Президента

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78529

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді