Діти на ТОТ повинні будуть вивчати керування дронів

Усіх учнів у школах на ТОТ росія вчитиме керувати дронами

Керування дронами на ТОТ

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Курс з управління БПЛА з’явиться в усіх школах на тимчасово окупованих територіях України з 1 вересня 2024 року. Навчання відбуватиметься в спеціалізованих гуртках, проте, відвідувати їх має кожен учень.

Ймовірно, що через брак викладачів на ТОТ, до навчання залучатимуть російських військових. 

«Як бачимо, спектр зухвалих злочинів росії тільки збільшується. Тепер, окрім залучення дітей до виробництва зброї, окупанти ще й готуватимуть малолітніх до ймовірного виконання бойових завдань», — зауважили в Центрі національного спротиву.

Зокрема, у ЦНС вважають, що такі дії окупаційної влади суперечать міжнародним нормам, адже це порушує право неповнолітніх на невтручання у війну та на захист від військового використання.

Джерело: Центр національного спротиву

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді