Освітній серіал про залучення коштів для шкільних проєктів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Як школам залучити кошти на свій освітній проєкт? Покрокова інструкція в новому серіалі на «Дія.Освіта»

Кошти для шкільних проєктів

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Для педагогів і освітніх управлінців, а також усіх зацікавлених на «Дія.Освіта» вийшов новий серіал «Краудфандинг: як зібрати кошти на свій проєкт».

Освітній серіал доступний за посиланням

Насамперед, краудфандинг — це фінансова підтримка від благодійників, які зацікавленні у вашому проєкті. Кожен, хто прагне долучитися до фінансування, може ознайомитися з проєктом і відстежувати всі етапи його розвитку на відкритій краудфандинговій платформі.

У запропонованому серіалі є покрокова інструкція, яка допоможе освітянам докладніше ознайомитися з можливостями краудфандингу й способами залучення коштів на відновлення доступу до освіти або покращення умов навчання для учнів і учениць.

Зокрема, курс має 8 серій, кожна з яких триває до 10 хвилин. Під час перегляду користувачі дізнаються про:

  • етапи краудфандингу;
  • міжнародні й українські краудфандингові платформи;
  • стратегію та планування краудфандингових проєктів;
  • основи комунікації з цільовою аудиторією;
  • фундамент креативної піар-кампанії та залучення амбасадорів;
  • правила звітування та контакт із доброчинцями.

Серед спікерів проєкту:

  • Антон Тимошенко — стендап-комік, сценарист, радіоведучий, автор креативних зборів;
  • Сергій Лукачко — СЕО «Моє Місто», керівник корпоративно-соціальної відповідальності Netpeak Group;
  • Надія Пікуль — керівниця краудфандингової платформи «Доповідай»;
  • Наталя Попова — програмна менеджерка краудфандингової платформи «Моє Місто».

Також після перегляду серіалу освітяни й освітянки зможуть скласти фінальний тест і отримати сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0,1 кредиту ЄКТС.

За інформацією НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47921

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159920

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31571

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді