Для дітей за кордоном розвиватимуть платформу екстернальної освіти

У Раді заявили про розвиток платформи для екстернальної освіти учнів-біженців

Навчання українських дітей за кордоном

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Україна розвиватиме платформу для екстернальної освіти дітей, які перебувають за кордоном. Адже для чималої кількості учнів рідними стали не українські, а закордонні школи.

Про це зазначив народний депутат Роман Грищук. 

Зокрема він зауважив, що діти-біженці, яким зараз 6 років, не мають своєї школи в Україні. Через війну в Україні рідними школами для таких дітей стали заклади в Польщі, Німеччині, Чехії тощо. До того ж кількість таких дітей зростає. 

«Вже пів року як перейшов від парадигми "повертати дітей в Україну", до підходу "ми маємо тримати зв'язок з родиною, з дитиною". Державі необхідно тримати зв'язок із такими родинами та дітьми, щоб вони отримували додаткові знання з українського компоненту», – акцентував народний депутат.

Як наголосив Роман Грищук, значною проблемою є те, що нині існує певна кількість дітей, яких держава не бачить ні у вітчизняній системі освіти, ні в іноземній.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді