Кабінети учасників НМТ-2023 тимчасово заблоковані

Електронні кабінети учасників НМТ–2023 тимчасово недоступні

Кабінети учасників НМТ-2023 заблоковані

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Нині доступ до персональних електронних кабінетів учасників і учасниць національного мультипредметного тесту 2023 року заблокований. Роботу цих кабінетів призупинили на період активної фази реєстрації майбутніх вступників на НМТ-2024 з метою уникнення непорозумінь.

Таку інформацію повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. 

Проте для осіб, які складали НМТ торік, у вкладці «Результати» доступна інформаційна картка результатів тестування (у PDF-форматі).

«Перепрошуємо за незручності та просимо учасників минулого року зачекати зі входом до своїх кабінетів. Уже найближчим часом доступ до них буде відновлено», — зауважили в УЦОЯО.

Якщо учасники й учасники НМТ-2023 бажають і цьогоріч скласти іспит, то їм потрібно скористатися спеціальним сервісом «Реєстрація для участі в НМТ» і створити новий електронний кабінет.

У разі виникнення проблем під час реєстрації майбутні абітурієнти й абітурієнтки можуть звернутися до фахівців у спеціальних офлайн-пунктах допомоги.

Джерело: УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143173

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86579

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді