У яких країнах проходитиме НМТ у 2024 році?

28 країн підтвердили проведення НМТ-2024 для українських вступників

Проведення НМТ-2024 за кордоном

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

За інформацією УЦОЯО, нині тривають перемовини із закордонними партнерами, організаціями та освітніми установами, тож перелік країн та список міст може зрости.

Поки що підтверджено домовленості щодо проведення  НМТ у наступних країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

Зокрема, в Українському центрі оцінювання якості освіти зауважують, що основний період реєстрації на НМТ-2024 триває з 14 березня до 11 квітня включно.

  • Вступники, які планують проходити тестування за кордоном, матимуть змогу вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.
  • Попри те, що перелік міст для проходження НМТ може стати дещо більшим, не варто зволікати з реєстрацією. Краще найближчим часом вибрати із запропонованого переліку найближче місто.
  • Якщо згодом з’явиться більш зручна локація, вступники зможуть до 15 квітня 2024 року включно змінити реєстраційні дані й вибрати населений пункт, що розташований ближче до місцеперебування вступника на час проведення НМТ.
  • Кількість учасників, які можуть проходити НМТ за кордоном, обмежена. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.
  • Деякі локації будуть доступними тільки в межах додаткової сесії НМТ.

Проведення НМТ за кордоном відбуватиметься так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, підготовлені Українським центром. Тому, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості ー незалежно від того, де саме учасники їх проходитимуть.

За матеріалами УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді