Вийшло масштабне оновлення навчальної платформи ІТ-студій

Автоматичне оцінювання для вчителів, дедлайни завдань для учнів та відстеження успішності для батьків — оновили платформу ІТ-студій

Оновлення платформи ІТ-студій

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

У Міністерстві освіти і науки спільно з Міністерством цифрової трансформації України здійснили масштабне вдосконалення платформи «Оновлена інформатика — IT-студії». 

Оновлений проєкт, який переосмислив інформатику як предмет шкільної програми, став ще зручнішим завдяки новим функціям для ефективної організації навчального процесу на платформі ІТ-студій.

Технології швидко змінюються, підручники з інформатики застарівають до виходу з друку, а рівень учнів дуже відрізняється. Саме тому нова інформатика побудована так, щоб також розв’язати і ці проблеми. Можливість регулярних оновлень платформи для навчання — інновація в системі освіти, інтерфейс удосконалюється відповідно до потреб та зворотного зв’язку.

Віднині вчителям не потрібно витрачати час на перевірку закритих питань завдяки функції автоматичної перевірки та оцінювання завдань. Необхідно буде перевіряти та виставляти оцінку лише за завдання з відкритими відповідями або за участь у навчальних проєктах. Зокрема, у кабінеті вчителя з’явилися:

  • статистика — електронний журнал оцінок усього класу зі зручними фільтрами для перегляду інформації щодо учнів, модулів, уроків і завдань;
  • календар із дедлайнами виконання завдань та функція «додати завдання на конкретну дату»;
  • методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з використанням ІТ-студій, розвиток м’яких навичок тощо;
  • механізм архівування навчальних досягнень учнів класу.

Для батьків тепер стала доступна можливість для відстежування прогресу дитини — оцінки, виконані завдання тощо.

Школярі наразі можуть самостійно переглядати статуси оцінювання та перевірки виконаних ними завдань, користуватися зручним календарем, щоб не пропустити дедлайни, а також попередньо ознайомитися з усіма навчальними матеріалами та програмами платформи у своєму кабінеті.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді