Долучайтеся до Національного тижня читання поезії у 2024 році

Як узяти участь у Національному тижні читання поезії 2024

Національний тиждень читання поезії

Демотивованість учня: ознаки та рекомендації

З 16 до 24 березня освітян запрошують долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Таку інформацію зазначили в Українському інституті книги. 

Цьогорічна акція присвячена Всесвітньому дню поезії — 21 березня. Тому впродовж тижня планують відзначати роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни. Тема тижня поезії — «Дім», а гасло — «Ріки незмінно течуть додому», що є рядком із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової.

«Наша мета — створити єдиний інформаційний простір, де кожен зможе знайти близькі для себе події: читацькі зустрічі, воркшопи, лекції та інші заходи, що сприяють популяризації читання», — повідомили організатори.

Зокрема, команда Інституту книги запрошує організаторів літературно-мистецьких заходів позначити свої події на мапі активностей. Наприклад таких як обговорення поетичних творів, організація поетичних читань за участі місцевих поетів чи будь-яка інша творчість, пов’язана з поезією.

Для того, щоб долучитися спланувати та зареєструвати свої заходи, представникам/цям закладів освіти, освітніх та наукових інституцій тощо потрібно заповнити гугл-форму

Також Український інститут книги підтримуватиме інформаційно окремі активності, щоб забезпечити максимальну видимість учасників.

Заплановано, що «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» буде першим із чотирьох, запланованих Інститутом у 2024-му році. Про перебіг тижня поезії інформацію оновлюватиметься на сайті УІК.

Національний тиждень читання поезії 2024

Джерело: УІК

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78518

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді