НМТ на Львівщині може проходити в укриттях

Які варіанти проведення тестування розглядають на Львівщині для НМТ-2024

Проведення НМТ-2024 в укриттях

Атестаційні листи: алгоритм роботи

На Львівщині у 2024 році національний мультипредметний тест (НМТ) планують провести одразу в укриттях.

Таку інформацію зазначили ЗМІ з посиланням на Олега Паску, директора департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації.

Відповідне рішення мотивоване тим, що в разі повітряної тривоги учні змушені переривати проходження тесту і спускатися в укриття. Якщо ж тривога триває понад визначену норму часу, то тестування взагалі змушені переносити на інші дні.

«Це накладає негативний відбиток на результати тестування. Учні хвилюються. Тому ми поставили перед собою амбітне завдання: зробити все, щоб цього року національний мультипредметний тест учні Львівщини складали в укриттях. Це дозволить учасникам спокійно почати й завершити тестування», — акцентував посадовець.

Зокрема, до підготовки проведення НМТ долучилося місто, заклади вищої освіти, коледжі, школи, громади. Серед вимог до укриттів: чисте приміщення з хорошою вентиляцією та дротовий інтернет, оскільки через велике навантаження Wі-Fі може не впоратися.

Зауважимо, що реєстрація для проходження НМТ-2024 стартує 14 березня та триватиме до 11 квітня включно. Основна сесія НМТ відбуватиметься з 14 травня до 25 червня.

Джерело: Суспільне

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143173

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86579

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді