Студенти проходитимуть базову військову підготовку

В Україні планують запровадити військову підготовку для студентів

Військова підготовка в закладах вищої освіти

Демотивованість учня: ознаки та рекомендації

В Україні можуть запровадити військову підготовку молоді. Це передбачає текст нового законопроєкту про мобілізацію.

Відповідний законопроєкт ухвалила Верховна Рада в першому читанні. Нардеп та член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський розповів, хто її проходитиме у разі запровадження.

Як зазначається в документі, запроваджену базову військову підготовку для чоловіків віком від 18 до 25 років можна буде пройти в закладах вищої освіти. 

«Якщо людина навчається у ЗВО, то вона протягом 4 — 5 років навчання зможе самостійно обрати, коли пройти цю базову військову підготовку. Вона триватиме протягом п'яти місяців у мирний час і протягом трьох місяців у військовий час», — наголосив народний депутат Федір Веніславський.

Щодо чоловіків, які не навчатимуться у вишах або ж не здобувають послідовну освіту, також передбачать проходження базової військової служби на той самий термін.

Посадовець зокрема зазначив, що військову кафедру у закладах вищої освіти зарахують до базової військової підготовки.

За інформацією РБК-Україна  

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді