В Україні зменшиться кількість закладів вищої освіти

Вищих навчальних закладів в Україні стане менше, — Гришина

Зменшення кількості закладів вищої освіти

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

В Україні забагато закладів вищої освіти і тих, хто видає диплом про вищу освіту. Станом на 2019 рік було встановлено близько півтори тисячі таких установ, і ця цифра є завеликою для України.

Таку інформацію зазначила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

«Ми вже багато років говоримо про те, що в Україні справді забагато закладів вищої освіти. Тому в останні роки поступово триває процес об'єднання університетів. Чекати ніколи, зараз війна, коштів не вистачає, як і дітей, тому потрібне якнайшвидше об'єднання ЗВО та інший погляд на інфраструктуру освіти», — зауважила посадовиця.

Однак вона наголосила, що під час процесу об’єднання закладів вищої освіти необхідно вести комунікацію із суспільством, ректорами та депутатами.

«Має бути зрозуміла та прозора стратегія, аби кожен знав, що відбувається і куди ми йдемо. Люди не мають із новин дізнаватися, що їх університет поданий на об’єднання. Це люди, зарплати, стрес — так робити не можна», — акцентувала Юлія Гришина.

Джерело: Новини.LIVE

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142234

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86415

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46958

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді