В Україні зменшиться кількість закладів вищої освіти

Вищих навчальних закладів в Україні стане менше, — Гришина

Зменшення кількості закладів вищої освіти

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

В Україні забагато закладів вищої освіти і тих, хто видає диплом про вищу освіту. Станом на 2019 рік було встановлено близько півтори тисячі таких установ, і ця цифра є завеликою для України.

Таку інформацію зазначила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

«Ми вже багато років говоримо про те, що в Україні справді забагато закладів вищої освіти. Тому в останні роки поступово триває процес об'єднання університетів. Чекати ніколи, зараз війна, коштів не вистачає, як і дітей, тому потрібне якнайшвидше об'єднання ЗВО та інший погляд на інфраструктуру освіти», — зауважила посадовиця.

Однак вона наголосила, що під час процесу об’єднання закладів вищої освіти необхідно вести комунікацію із суспільством, ректорами та депутатами.

«Має бути зрозуміла та прозора стратегія, аби кожен знав, що відбувається і куди ми йдемо. Люди не мають із новин дізнаватися, що їх університет поданий на об’єднання. Це люди, зарплати, стрес — так робити не можна», — акцентувала Юлія Гришина.

Джерело: Новини.LIVE

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді