Розпочато конкурс для архітекторів щодо відбудови закладів освіти в Україні

Оголошено конкурс архітектурних проєктів для відбудови шкіл

Конкурс архітектурних проєктів шкіл

🎲 Педнавантаження, штатний розпис і табелювання

У Литві організували міжнародний архітектурний конкурс у межах проєкту «Школа майбутнього для України». Мета конкурсу — розробити адаптивний дизайн-проєкт для відбудови шкіл, який враховуватиме безпекові умови та орієнтуватиметься на потреби учнів. 

Три найкращі ідеї, обрані під час конкурсу, отримають винагороди розміром від 8 до 12 тисяч євро. Переможець також отримає шанс укласти контракт на суму 300 тисяч євро для розробки адаптивного дизайну школи, який можна швидко впровадити в різних регіонах України.

Особливістю цього проєкту є можливість безоплатного використання адаптивного дизайну всіма громадами. Це дозволить донорам прискорити фінансове забезпечення відбудови шкіл, а громадам — заощадити час і кошти.

Команда, що бажає взяти участь у конкурсі, повинна складатися щонайменше з двох архітекторів: один повинен мати право практикувати в Україні, а інший — за її межами.

Дізнатися детальну інформацію про конкурс і правила можна за посиланням.

Міжнародне журі, до складу якого входять видатні архітектори, такі як Карл Бакстранд, Хелена Сандман, Роландас Палекас, Віктор Зотов та Вікторія Блаженє, визначить переможців конкурсу. У складі журі також представлені експертка з освіти Анна Новосад, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (далі — Агентство відновлення) Мустафа Найєм та Артурас Жарновскіс, керівник програм «Co-create Future of Ukraine» Центрального агентства виконання проєктів (Central project management agency, CPVA), Литва.

Проєкт «Школа майбутнього для України» був ініційований урядом Литви в співпраці з Агентством відновлення за підтримки Міністерства освіти і науки України. Реалізацію проєкту та архітектурного конкурсу забезпечує CPVA у партнерстві з Асоціацією архітекторів Литви.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78520

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді