Розпочато конкурс для архітекторів щодо відбудови закладів освіти в Україні

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Оголошено конкурс архітектурних проєктів для відбудови шкіл

Конкурс архітектурних проєктів шкіл

📝 Нова Інструкція з діловодства в ЗДО

У Литві організували міжнародний архітектурний конкурс у межах проєкту «Школа майбутнього для України». Мета конкурсу — розробити адаптивний дизайн-проєкт для відбудови шкіл, який враховуватиме безпекові умови та орієнтуватиметься на потреби учнів. 

Три найкращі ідеї, обрані під час конкурсу, отримають винагороди розміром від 8 до 12 тисяч євро. Переможець також отримає шанс укласти контракт на суму 300 тисяч євро для розробки адаптивного дизайну школи, який можна швидко впровадити в різних регіонах України.

Особливістю цього проєкту є можливість безоплатного використання адаптивного дизайну всіма громадами. Це дозволить донорам прискорити фінансове забезпечення відбудови шкіл, а громадам — заощадити час і кошти.

Команда, що бажає взяти участь у конкурсі, повинна складатися щонайменше з двох архітекторів: один повинен мати право практикувати в Україні, а інший — за її межами.

Дізнатися детальну інформацію про конкурс і правила можна за посиланням.

Міжнародне журі, до складу якого входять видатні архітектори, такі як Карл Бакстранд, Хелена Сандман, Роландас Палекас, Віктор Зотов та Вікторія Блаженє, визначить переможців конкурсу. У складі журі також представлені експертка з освіти Анна Новосад, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (далі — Агентство відновлення) Мустафа Найєм та Артурас Жарновскіс, керівник програм «Co-create Future of Ukraine» Центрального агентства виконання проєктів (Central project management agency, CPVA), Литва.

Проєкт «Школа майбутнього для України» був ініційований урядом Литви в співпраці з Агентством відновлення за підтримки Міністерства освіти і науки України. Реалізацію проєкту та архітектурного конкурсу забезпечує CPVA у партнерстві з Асоціацією архітекторів Литви.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71853

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8110

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35066

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді